Birtes

BİRTES ELEKTROMEKANİK TİC A.Ş Endüstriyel elektrik alanlarında kalitesini kanıtlamış Muhafaza üreticilerin TÜRKİYE temsilciliği konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız Avrupa, Amerika ve Çin deki iş ortaklarının da desteğiyle müşterilerimizin ürün taleplerini en hızlı şekilde cevaplandırmaktadır.

Hedefimiz müşterilerimize, en iyi,en doğru ve en teknolojik sistemler sunarak onların memnuniyetini kazanmak bunların neticesinde firmamızı sektörde tercih edilen firmalar seviyesine getirmektir.

Garantimiz deneyim ve birikimlerimizden elde ettiğimiz referanslarımızdır.

TEMSİLCİLİKLER

Ensto

1958 de finlandiyada kurulmuştur. Elektrik ve Elektronik endüstrileri için termoplastik muhafazalar ve bağlantı komponentleri üreten ve global pazarda lider olan firmalar arasındadır.Avrupa,Asya ve ABD de üretim tesisleri bulunmaktadır. Geniş ürün portvöyüne sahip olan firmanın 2019 yılından itibaren Muhafazalar ve Endüstriyel bağlantı ürün grubunun Türkiye tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

Fibox

....de finlandiyada kurulmuştur. Elektrik ve Elektronik endüstrileri için Termoplastik,Polyester,Alüminyum muhafazalar ve kablo giriş aksesuarları üreten ve global pazarda lider olan firmalar arasındadır.Avrupa,Asya ve ABD de üretim tesisleri bulunmaktadır. 2020 yılından itibaren firmanın Türkiye tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

Multi-Box

1978 de Almanyada kurulmuştur. Elektrik ve Elektronik endüstrileri için Standart ,Ex ve isteğe özel muhafazalar üreten bir firmadır.2020 yılından itibaren firmanın TÜRKİYE Tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

Uriarte

1972 den beri cam elyaf takviyeli polyester muhafazaların üretiminde uzman bir ispanyol firmasıdır. İspanya, Polonya ve Portekizde üretim tesisleri bulunmaktadır. 5 kıtada 70 den fazla ülkede satış temsilcileri vardır.2020 yılından itibaren firmanın TÜRKİYE Tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

Tst

1987 de isveçte kurulmuştur. Ana faaliyet konusu kablo girişleri için kauçuk ve plastik malzemelerden üretilmiş jontalar üretmektir. Konusunda uzman ve söktörün lider firmalarından dır. 2020 yılından itibaren firmanın TÜRKİYE Tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

ZjBeny

Fotovoltaik sistemler için, DC Combiner box, DC Yük ayırıcı , DC Sigorta altlığı ve DC Parafudur üreten çinli bir firmadır. 30 yılı aşkın bir süredir elektrik endüstrisinde faaliyet göstermektedir. ABB,SMA,SUNGROW,SOLAREDGE gibi firmaların tedarikçileri arasındadır. 2020 yılından itibaren firmanın TÜRKİYE Tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

BizLink

1996 yılında kurulan BizLink\\'in merkezi, Silikon Vadisi, ABD\\'dedir. Motorlu Araçlar, Elektrikli Aletler, Tıbbi Ekipmanlar, Endüstriyel, Fiber Optik İletişim, PV Konnektörler , Araç şarj kabloları gibi çok çeşitli sektörlere temel bileşenler, kablo demetleri ve kablolar üretir. Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Slovakya, Sırbistan, Çin, Malezya ve Singapur\\'da son teknoloji ve gelişmiş üretim tesisleri bulunmaktadır. 2020 yılından itibaren firmanın TÜRKİYE Tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

Rennsteig

1959\'da kurulmuş ve merkezi yüzlerce yıllık alet yapımı geleneğine sahip olan Thüringende bulunmaktadır. Elektrik ve Elektronik sektörü için profesyonel el aletleri üreten ve yaklaşık 300 çalışanı bulanan orta ölçekli bir Alman şirketidir. RENNSTEIG, 1991\'den beri Wuppertal, Almanya\'daki tanınmış takım üreticisi KNIPEX-WERK C. Gustav Putsch KG\'nin bağımsız bir yan kuruluşudur. Firmanın Solar sektörü için üretmiş olduğu el aletlerinin Türkiye Tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

Hebotec

2003 de Almanyada kurulmuştur. Elektrik ve Elektronik endüstrileri için EMC Ekranlama ve kablo sabitleme sistemleri üzerine uzmanlaşmış ve global pazarda lider olan firmalar arasındadır. 2021 yılından itibaren firmanın Türkiye tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

Horaetec

1999 de Almanya\'da kurulmuştur. Elektrik bağlantı teknolojisinde uzmanlaşmış ve global pazarda lider olan firmalar arasındadır. 2021 yılından itibaren firmanın Türkiye tek yetkili temsilciliğini yapmaktayız.

HABERLER

ESA Industrıal Solıtıons
TST Tapper Sealing Technology
Fibox - Türkiye İlk Ziyaret- 2021
EIF World Energy Congress and EXPO.2021 ANTALYA