Birtes

BİRTES ELEKTROMEKANİK TİC A.Ş Endüstriyel elektrik alanlarında kalitesini kanıtlamış Muhafaza üreticilerin TÜRKİYE temsilciliği konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız Avrupa, Amerika ve Çin deki iş ortaklarının da desteğiyle müşterilerimizin ürün taleplerini en hızlı şekilde cevaplandırmaktadır.

Hedefimiz müşterilerimize, en iyi,en doğru ve en teknolojik sistemler sunarak onların memnuniyetini kazanmak bunların neticesinde firmamızı sektörde tercih edilen firmalar seviyesine getirmektir.

Garantimiz deneyim ve birikimlerimizden elde ettiğimiz referanslarımızdır.

TEMSİLCİLİKLER

Ensto

1958 Yılında Finlandiya Porvoo\\'da Sn. Ensio Miettinen tarafından kurulmuş ve halen ailesi tarafından yönetilen uluslar arası bir teknoloji firmasıdır. Avrupa, Asya ve ABD de modern üretim tesisleri bulunmakta olup,bu tesislerde 1500 e yakın insan istihtam edilmektedir. Firmamız 2019 yılı itibari ile firmanın aşağıda belirttiğimiz ürün gruplarının Türkiye distribütörlüğünü yamaktadır • PC ve ABS Muhafazalar ve aksesuarları • Yangına dayanımlı bağlantı kutuları • AC Yük kesiciler • Aydınlatma Armatürleri • Aydınlatma tesisat konnektörleri ve dağıtım kutuları • Isıtma ve donma sistemleri

Fibox

Ürün Geliştirmede 40 Yıllık Tecrübe. Özel bir Fin şirketi olan FIBOX, dünyanın en büyük muhafaza üreticilerinden biridir ve zorlu ortamlarda çalışan elektrikli ve elektronik bileşenleri korumak için kullanılan termoplastik muhafazalarda pazar lideridir. FIBOX muhafazaları Finlandiya, Almanya ve Kore Cumhuriyeti\'nde bulunan modern fabrikalarda üretilmektedir. birtes 2020 yılı itibari ile fibox\'ın üretiminde bulunan tüm ürün gruplarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Multi-Box

1978 yılından günümüze dek PC,ABS,GRP ve Alüminyum muhafazalar üreten, Avrupa,Asya ve ABD de 20 den fazla dağtıcı ortağı ile faaliyet gösteren bir ALMAN firmasıdır. birtes 2020 yılı itibari ile firmanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Uriarte

1972\'den beri cam elyaf takviyeli polyester muhafazaların üretiminde uzman bir ispanyol firmasıdır. İspanya, Polonya ve Portekiz\'de üretim tesisleri bulunan, 5 kıtada 70\'den fazla ülkede varlığı ve sertifikaları bulunan uluslararası bir holdingdir. Metalik olmayan kutularımız, her türlü elektrik, su, gaz, telekomünikasyon ekipmanı, fotovoltaik tesisler, demiryolları tesisatları ve yer altı altyapıları için en iyi koruyucu alanı sağlar. En zorlu ve agresif ortamlar için idealdirler. birtes 2020 yılı itibari ile firmanın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Tst

HABERLER

Ensto ile Türkiyede ilk görüşme
Burdur - GES - 80MW
Erdemir - Priz Kombinasyon Üniteleri